CHICCO RELAKSUES PER DHEMBET

Para se t'i jepni fëmijës qershine e mbushur me xhel, është e nevojshme ta vendosni atë për 2-3 minuta në frigorifer, por jo në frigorifer. Doreza është bërë prej gome të fortë, e cila lejon që fëmija të kap rehat unazën e dhëmbit, dhe pjesa e butë e sipërfaqes - të kafshojë.

100 Artikuj

Reviews Reviews (0)

Based on 0 reviews - 0 1 2 3 4 0/5
Filter:
0 1 2 3 4 (0)
0 1 2 3 0 (0)
0 1 2 0 1 (0)
0 1 0 1 2 (0)
0 0 1 2 3 (0)

in the same category

8 produkte të tjera në këtë kategori:

Reviews Reviews (0)

Based on 0 reviews - 0 1 2 3 4 0/5
Filter:
0 1 2 3 4 (0)
0 1 2 3 0 (0)
0 1 2 0 1 (0)
0 1 0 1 2 (0)
0 0 1 2 3 (0)
Product added to compare.