Kamistad Baby Gel

Shumica e foshnjave që dalin dhëmbë pëlqejnë të masazhojnë butësisht shiritin e dhëmbëve me gishtin tuaj dhe një xhel lehtësues të dhimbjeve. Kamistad® Baby Gel është i përshtatshëm këtu. Funksionon me fuqinë e butë, të kujdesshme të kamomilit, ftoh dhe qetëson lëkurën e irrituar dhe kujdeset për mishrat e ndjeshëm të dhëmbëve. Kafshimi i sendeve të forta, të tilla si një dhëmbë i ftohtë, mund të sigurojë lehtësim shtesë.


100 Artikuj

Reviews Reviews (0)

Based on 0 reviews - 0 1 2 3 4 0/5
Filter:
0 1 2 3 4 (0)
0 1 2 3 0 (0)
0 1 2 0 1 (0)
0 1 0 1 2 (0)
0 0 1 2 3 (0)

in the same category

8 produkte të tjera në këtë kategori:

Reviews Reviews (0)

Based on 0 reviews - 0 1 2 3 4 0/5
Filter:
0 1 2 3 4 (0)
0 1 2 3 0 (0)
0 1 2 0 1 (0)
0 1 0 1 2 (0)
0 0 1 2 3 (0)
Product added to compare.