Subcategories

  Filtrat aktiv

  LRP - LIPIKAE BAUME AP+ 200ml

  0 1 2 3 4 0 Review(s) 
  Çmimi i rregullt 2 560 LekëÇmimi 2 304 Lekë -10%
  Availability: 100 In Stock

  Lipikar Baume AP + qetëson menjëherë lëkurën atopike të prirur për ekzemë dhe lëkurën ekstra të thatë. E aplikuar çdo ditë, ajo hap shpërthimet e thatësisë së fortë. E nevojshme të ri-ekuilibrohet mikrobioma e saj, popullata e mikro-organizmave që gjenden në sipërfaqen e lëkurës.

  Lierac - Body-Hydra Milk

  0 1 2 3 4 0 Review(s) 
  Çmimi i rregullt 3 250 LekëÇmimi 2 925 Lekë -10%
  Availability: 100 In Stock

  Ky locion ne trajte qumshti  hidratues përmban një kompleks hidratues që kombinon veprimet e dy acideve hialuronike. Njeri ka një veprim të menjëhershëm hidratues në lëkurë ndërsa tjetri çlirohet gradualisht. Ajo përmban gjithashtu Silicium dhe ekstrakt Hibiscus me veti tonifikuese dhe zbutëse. Ekstrakti i shegës do i ofrojë lëkurës fortësi dhe qëndrueshmëri.

  Lierac - Body-Hydra Cream

  0 1 2 3 4 0 Review(s) 
  Çmimi i rregullt 3 500 LekëÇmimi 3 150 Lekë -10%
  Availability: 2 In Stock

  Ky krem hidratues përmban një kompleks hidratues që kombinon veprimet e dy acideve hialuronike. Njeri ka një veprim të menjëhershëm hidratues në lëkurë ndërsa tjetri çlirohet gradualisht. Ajo përmban gjithashtu Silicium dhe ekstrakt Hibiscus me veti tonifikuese dhe zbutëse. Ekstrakti i shegës do i ofrojë lëkurës fortësi dhe qëndrueshmëri.

  Avene – Xeracalm A.D Krem për lëkura atopike

  0 1 2 3 4 0 Review(s) 
  Çmimi i rregullt 3 200 LekëÇmimi 2 880 Lekë -10%
  Availability: 100 In Stock

  XeraCalm AD, formuluar sipas Charte Cosmétique Stérile : pa parfum, pa paraben, është zhvilluar me përbërës të përzgjedhur, të pastër dhe efikasë. Kompleksi l-modulia, përbërës bioteknologjik inovator i substancave aktive të nxjerra nga një mikroflorë e pranishme në Ujë Termal Avène. 

  Nuxe - Body milk 24h

  0 1 2 3 4 0 Review(s) 
  Çmimi i rregullt 2 600 LekëÇmimi 2 340 Lekë -10%
  Availability: 100 In Stock

  Një përqendrim 24 orë lagështie me një strukturë ultra të lëngshme për të ledhatuar lëkurën e thatë. Locion trupi hidratues Nuxe Body 24hr absorbohet menjëherë duke mos lënë efekt të yndyrshëm. Komoditeti dhe zhdërvjelltësia i rikthehen lëkurës. Softshtë e butë dhe ndihet si mëndafsh.

  Nuxe - Oil gold 100ml

  0 1 2 3 4 0 Review(s) 
  Çmimi i rregullt 5 400 LekëÇmimi 4 860 Lekë -10%
  Availability: 100 In Stock

  Huile Prodigieuse OR është një vaj i thatë me një formulë unike super të aktivizuar që kombinon 6 Vajra të Bimëve të Bimëve dhe Vitaminën E për të ushqyer, riparuar, zbutur dhe ndriçuar fytyrën, trupin dhe flokët në një gjest të vetëm.

  Nuxe - Dry oil 100ml

  0 1 2 3 4 0 Review(s) 
  Çmimi i rregullt 4 100 LekëÇmimi 3 690 Lekë -10%
  Availability: 100 In Stock

  Vaj i thatë me shumë qëllime për fytyrën, trupin dhe flokët. Me përqendrimin e tij të paparë të 6 vajrave bimorë të çmuar dhe Vitaminës E, kjo formulë gjithëpërfshirëse e thithur shpejt, lë lëkurën të ndjehet e butë me satiny dhe shton shkëlqim dhe fleksibilitet në flokë në një hap të vetëm.

  Product added to compare.