• Çmim i zbritur

Identifikohu me rrjetet sociale

  • Google
* * * * * 25% ULJE * * * * * Përfitoni nga zbritje prej 15% nëse regjistroheni përmes Facebook +10% zbritje kuponi që mund të përdoret brenda 30 ditësh.

Lierac - Body-Hydra Cream

3 500,00 Lekë
3 325,00 LekëRuaj 5%

KREM HIDRATUES PER TRUPIN 48H

Sasia
Artikujt e fundit në gjendje

Ky krem hidratues përmban një kompleks hidratues që kombinon veprimet e dy acideve hialuronike. Njeri ka një veprim të menjëhershëm hidratues në lëkurë ndërsa tjetri çlirohet gradualisht.

Ajo përmban gjithashtu Silicium dhe ekstrakt Hibiscus me veti tonifikuese dhe zbutëse. Ekstrakti i shegës do i ofrojë lëkurës fortësi dhe qëndrueshmëri.

PERDORIMI:

Aplikojeni në mëngjes dhe darkë në të gjithë trupin.

2 Artikuj