Bionike ProXera

Struktura e veçantë e kristalit të lëngët siguron pajtueshmëri dhe afinitet të lartë me fiziologjinë e lëkurës. Ka një veprim hidratues në periudhën afatshkurtër dhe afatgjatë. Thithur shpejt, ajo lë lëkurën të butë, duke lehtësuar çdo ndjesi kruajtjeje.

Rekomandohet për trajtim ditor për ushqimin e lëkurës së thatë dhe kserotike dhe për parandalimin e ichthyosis, flaking dhe plasaritje.

Pas pastrimit, vendoseni në pjesët e prekura dhe masazhojeni butë derisa të thithet plotësisht. Përsëriteni aplikacionin, nëse është e nevojshme, disa herë në ditë.

100 Artikuj

Reviews Reviews (0)

Based on 0 reviews - 0 1 2 3 4 0/5
Filter:
0 1 2 3 4 (0)
0 1 2 3 0 (0)
0 1 2 0 1 (0)
0 1 0 1 2 (0)
0 0 1 2 3 (0)

in the same category

8 produkte të tjera në këtë kategori:

Reviews Reviews (0)

Based on 0 reviews - 0 1 2 3 4 0/5
Filter:
0 1 2 3 4 (0)
0 1 2 3 0 (0)
0 1 2 0 1 (0)
0 1 0 1 2 (0)
0 0 1 2 3 (0)
Product added to compare.