• -10%
    Helenvita - Panthenol Cream efarma.al - 1

Helenvita Panthenol Cream

Vendosni Krem Helenvita Panthenol 2-3 herë në ditë në lëkurë të pastër dhe të thatë.

Thithet shpejt.

Nuk lë gjurmë të vajit.

Testuar dermatologjikisht.

Pa paraben, vajra parafine, konservantë dhe ngjyra.

100 Artikuj

Reviews Reviews (0)

Based on 0 reviews - 0 1 2 3 4 0/5
Filter:
0 1 2 3 4 (0)
0 1 2 3 0 (0)
0 1 2 0 1 (0)
0 1 0 1 2 (0)
0 0 1 2 3 (0)

in the same category

8 produkte të tjera në këtë kategori:

Reviews Reviews (0)

Based on 0 reviews - 0 1 2 3 4 0/5
Filter:
0 1 2 3 4 (0)
0 1 2 3 0 (0)
0 1 2 0 1 (0)
0 1 0 1 2 (0)
0 0 1 2 3 (0)
Product added to compare.