• -10%
    LRP- LIPIKAR LAIT La Roche-Posay - 1

Ky qumësht hidratues i trupit riparon dhe mbron lëkurën më të ndjeshme të thatë me ngushtësi dhe ndjesi shpimi gjilpërash. Hidratimi i qumështit të trupit Lipikar është efektiv falë strukturës së kremit të trupit të quajtur krem ​​i ftohtë. Ky qumësht trupi përmban gjalpë shea i cili ka një veprim ushqyes dhe rimbushës lipidesh për lëkurën e thatë. Uji termik i burimit La Roche-Posay sjell qetësim ndërsa keni një veprim antioksidues.

100 Artikuj

Reviews Reviews (0)

Based on 0 reviews - 0 1 2 3 4 0/5
Filter:
0 1 2 3 4 (0)
0 1 2 3 0 (0)
0 1 2 0 1 (0)
0 1 0 1 2 (0)
0 0 1 2 3 (0)

in the same category

8 produkte të tjera në këtë kategori:

Reviews Reviews (0)

Based on 0 reviews - 0 1 2 3 4 0/5
Filter:
0 1 2 3 4 (0)
0 1 2 3 0 (0)
0 1 2 0 1 (0)
0 1 0 1 2 (0)
0 0 1 2 3 (0)
Product added to compare.