Panthenol Extra Tattoo Cream

Me panthenol, allantoin dhe vitaminë E, ajo moisturizes lëkurën, pa irrituese dhe në të njëjtën kohë ndihmon në parandalimin e kore. Gjithashtu, me shtimin e agjentit antimikrobik dhe kremit mbrojtës SPF15, ndihmon në parandalimin e infeksioneve të mundshme ndërsa mbron lëkurën dhe ngjyrat e tatuazheve nga rrezet e diellit.

100 Artikuj

Reviews Reviews (0)

Based on 0 reviews - 0 1 2 3 4 0/5
Filter:
0 1 2 3 4 (0)
0 1 2 3 0 (0)
0 1 2 0 1 (0)
0 1 0 1 2 (0)
0 0 1 2 3 (0)

in the same category

8 produkte të tjera në këtë kategori:

Reviews Reviews (0)

Based on 0 reviews - 0 1 2 3 4 0/5
Filter:
0 1 2 3 4 (0)
0 1 2 3 0 (0)
0 1 2 0 1 (0)
0 1 0 1 2 (0)
0 0 1 2 3 (0)
Product added to compare.