• -10%
    SKINCODE - 24H COMFORT BODY LOTION 200ML Skincode - 1

Qumësht ultra hidratues dhe ushqyes për trupin, i cili ndihmon në zbutjen dhe lehtësimin e të gjitha llojeve të lëkurës, madje edhe më të ndjeshmeve.

Formula e saj me CM-Glucan është e përshtatshme për të gjitha llojet e lëkurës, në mënyrë ideale për lëkurën normale deri në vaj.

Pa aromë, pa ruajtës, pa ekstrakte me origjinë shtazore.

Testuar nën kontrollin dermatologjik, jo të testuar te kafshët.

1 Artikulli

Reviews Reviews (0)

Based on 0 reviews - 0 1 2 3 4 0/5
Filter:
0 1 2 3 4 (0)
0 1 2 3 0 (0)
0 1 2 0 1 (0)
0 1 0 1 2 (0)
0 0 1 2 3 (0)

in the same category

8 produkte të tjera në këtë kategori:

Reviews Reviews (0)

Based on 0 reviews - 0 1 2 3 4 0/5
Filter:
0 1 2 3 4 (0)
0 1 2 3 0 (0)
0 1 2 0 1 (0)
0 1 0 1 2 (0)
0 0 1 2 3 (0)
Product added to compare.