• -10%
    LRP- CICAPLAST MAINS La Roche-Posay - 1

LRP CICAPLAST MAINS

Falë strukturës së tij thithëse të shpejtë dhe përfundimit të padukshëm, jo vajor dhe jo ngjitës, të gjitha aktivitetet mund të rifillohen menjëherë pas aplikimit.

Si të aplikoni rrjetat Cicaplast për duar të thata dhe të ashpra:

HAPI 1: Vendosni një sasi të katërt të kremit në pëllëmbën e dorës.

HAPI 2: Përhapni kremin e duarve në mënyrë të barabartë në të dy duart. Vendosni kremin për riparimin e duarve aq shpesh sa është e nevojshme.

100 Artikuj

Reviews Reviews (0)

Based on 0 reviews - 0 1 2 3 4 0/5
Filter:
0 1 2 3 4 (0)
0 1 2 3 0 (0)
0 1 2 0 1 (0)
0 1 0 1 2 (0)
0 0 1 2 3 (0)

in the same category

8 produkte të tjera në këtë kategori:

Reviews Reviews (0)

Based on 0 reviews - 0 1 2 3 4 0/5
Filter:
0 1 2 3 4 (0)
0 1 2 3 0 (0)
0 1 2 0 1 (0)
0 1 0 1 2 (0)
0 0 1 2 3 (0)
Product added to compare.