• -10%
    Skincode - 24h Intensive Moisturizing Hand Cream 75ml Skincode - 1

Krem ushqyes i dorës që depërton menjëherë për të rikthyer nivelin e lagështisë natyrale të lëkurës, duke siguruar rehati dhe hidratim të gjatë.

Formula e tij përfshin disa përbërës aktivë: CM-Glucan, kompleks hidratues, gjalpë shea.

Testuar dermatologjikisht.

2 Artikuj

Reviews Reviews (0)

Based on 0 reviews - 0 1 2 3 4 0/5
Filter:
0 1 2 3 4 (0)
0 1 2 3 0 (0)
0 1 2 0 1 (0)
0 1 0 1 2 (0)
0 0 1 2 3 (0)

in the same category

8 produkte të tjera në këtë kategori:

Reviews Reviews (0)

Based on 0 reviews - 0 1 2 3 4 0/5
Filter:
0 1 2 3 4 (0)
0 1 2 3 0 (0)
0 1 2 0 1 (0)
0 1 0 1 2 (0)
0 0 1 2 3 (0)
Product added to compare.