• -10%
    Mustela - Baby oil Mustela - 1

 Vaj që zgjon shqisat e bebes, lehtëson masazhimin duke mos e yndyrosur lëkurën, nuk ngjit falë përbërjes unike.

 Hidraton lëkurën, ushqen dhe lë atë të butë falë kompleksit ekskluziv të vajrave vegjetale dermo-mbrojtëse të pasura në acide yndyrore themelore.

  Në sajë të formulës së saj të re të pasuruar me Avocado Perseose® mbrojtës dhe rigjenerues, vaji  i masazhit ndihmon për të përforcuar barrierën mbrojtëse të lëkurës së fëmijës tuaj 

PERDORIMI

Spruconi një sasi të vogël vaj masazhi në pëllëmbën e dorës tuaj, duke e ngrohur në duar para se ta aplikoni  në trupin e bebes dhe filloni masazhin.

Ju mund të masazhoni fëmijën tuaj aq shpesh sa  dëshironi, nëse fëmija e shijon atë.

Vaji për masazh  mund të përdoret që nga dita e parë e lindjes.

100 Artikuj

Reviews Reviews (0)

Based on 0 reviews - 0 1 2 3 4 0/5
Filter:
0 1 2 3 4 (0)
0 1 2 3 0 (0)
0 1 2 0 1 (0)
0 1 0 1 2 (0)
0 0 1 2 3 (0)

in the same category

8 produkte të tjera në këtë kategori:

Reviews Reviews (0)

Based on 0 reviews - 0 1 2 3 4 0/5
Filter:
0 1 2 3 4 (0)
0 1 2 3 0 (0)
0 1 2 0 1 (0)
0 1 0 1 2 (0)
0 0 1 2 3 (0)
Product added to compare.