Permban:

88 %  përbërës me origjinë natyrale.

Avocado Perseose: përbërës aktiv me origjinë natyrale i patentuar që përforcon barrierën e lëkurës dhe ruan pasurinë e saj qelizore.

Vaj jojoba: rilipidon, riparon dhe hidraton natyrshëm.

Vitaminë F: restauron dhe ruan ekuilibrin e ujit në lëkurë.

Gjalpë Karite: zbut, qetëson dhe ushqen epidermën.

Perdorimi

Aplikohet nemengjes dhe ne mbremje ne lekuren e trupit.

0% paraben, phtalate, phenoxyethanol.

Formulë me tolerancë të lartë dhe hipoalergjenike.

Testuar nën kontroll dermatologjik dhe pediatrik për një siguri absolute.

99 Artikuj

Reviews Reviews (0)

Based on 0 reviews - 0 1 2 3 4 0/5
Filter:
0 1 2 3 4 (0)
0 1 2 3 0 (0)
0 1 2 0 1 (0)
0 1 0 1 2 (0)
0 0 1 2 3 (0)

in the same category

8 produkte të tjera në këtë kategori:

Reviews Reviews (0)

Based on 0 reviews - 0 1 2 3 4 0/5
Filter:
0 1 2 3 4 (0)
0 1 2 3 0 (0)
0 1 2 0 1 (0)
0 1 0 1 2 (0)
0 0 1 2 3 (0)
Product added to compare.