• -5%
    Chicco – Physioclean Aspirator Nasale Chicco - 1

Chicco Physioclean Aspirator Nasale

Pastrimi i hundës është shumë i rëndësishëm sidomos në fëmijët më të vegjël, të cilët nuk janë në gjendje të shfryjnë hundet vetë. Meqë hundët e bllokuara e bëjnë dhe ushqimin me gji më të vëshirë dhe e ndalon beben nga një gjumë i qetë, është një praktikë e mirë ta mbani hundën të pastër dhe të lirë.

100 Artikuj

Reviews Reviews (0)

Based on 0 reviews - 0 1 2 3 4 0/5
Filter:
0 1 2 3 4 (0)
0 1 2 3 0 (0)
0 1 2 0 1 (0)
0 1 0 1 2 (0)
0 0 1 2 3 (0)

in the same category

3 produkte të tjera në këtë kategori:

Reviews Reviews (0)

Based on 0 reviews - 0 1 2 3 4 0/5
Filter:
0 1 2 3 4 (0)
0 1 2 3 0 (0)
0 1 2 0 1 (0)
0 1 0 1 2 (0)
0 0 1 2 3 (0)
Product added to compare.