• -5%
    Chicco - Uje Fiziologjik Chicco - 2

Uje Fiziologjik

Veprimi i tij i pastrimit dhe kujdesit ndihmon në eliminimin e mukusit të tepërt. Mund të përdoret gjithashtu për higjienën e jashtme të syve, duke përdorur një kompresë të lagur në tretësirë ​​të kripur dhe për terapinë me aerosol.

10 Artikuj

Reviews Reviews (0)

Based on 0 reviews - 0 1 2 3 4 0/5
Filter:
0 1 2 3 4 (0)
0 1 2 3 0 (0)
0 1 2 0 1 (0)
0 1 0 1 2 (0)
0 0 1 2 3 (0)

in the same category

2 produkte të tjera në këtë kategori:

Reviews Reviews (0)

Based on 0 reviews - 0 1 2 3 4 0/5
Filter:
0 1 2 3 4 (0)
0 1 2 3 0 (0)
0 1 2 0 1 (0)
0 1 0 1 2 (0)
0 0 1 2 3 (0)
Product added to compare.