Filtrat aktiv

NEBIAL 3% NASAL SPRAY

0 1 2 3 4 0 Review(s) 
Çmimi 1 256 Lekë
Availability: 100 In Stock

NEBIAL 3% është një spërkatje hundore e tretësirës së kripës hipertonike me 3%, me shtimin e acidit hialuronik. NEBIAL 3% ka një veprim dekongjestant në mukozën e hundës përveç një efekti lëngëzues në mukus. Ndihmon në kullimin e sekrecioneve dhe për këtë arsye është i dobishëm për të mbajtur pastër kanalet e hundës, veçanërisht në rastin e ftohjeve, rinitit alergjik, rinozinusitit dhe sinusitit. Në përgjithësi zhbllokon hundët, duke përmirësuar frymëmarrjen.

Product added to compare.