Identifikohu me rrjetet sociale

  • Google
* * * * * 25% ULJE * * * * * 15% zbritje normale +10% nëse regjistroheni me Facebook, zbritja mund të përdoret brenda 30 ditësh

Tabletat Solgar Beta 1, 3 Glucans janë sheqerna që rrjedhin natyrshëm nga një material i përqendruar në murin e qelizave të majave. Ky produkt shpesh merret nga persona me kolesterol të lartë ose diabet ose thjesht ftohje të zakonshme. Forcon sistemin imunitar, veçanërisht për personat me lodhje kronike ose stres. Ky produkt aktivizon funksionin imunitar duke stimuluar  granulocitet, monocitet dhe makrofagët.

Ky produkt është një nga produktet ndihmëse imune të cilësisë premium të Solgar. Beta Glukan të Solgar janë pa gluten, grurë, bulmet, sheqer, kripë, sojë, maja, niseshte, ëmbëlsues, konservant artificiale dhe ngjyrues. Është gjithashtu i përshtatshëm për veganë dhe vegjetarianë.

3000 Artikuj

in the same category

8 produkte të tjera në këtë kategori:
Product added to compare.