Denk Immun Active

Marrja e rekomanduar:

Një herë në ditë, vendoseni përmbajtjen e një shkopi direkt në gjuhë dhe lëreni të tretet ngadalë në gojë.

Një sistem i fortë imunitar nuk është i rëndësishëm vetëm për të qëndruar në formë dhe të shëndetshëm gjatë sezonit të ftohtë. Sistemi imunitar gjithashtu mund të dobësohet nga stresi, një dietë e sëmurë ose gjumë i dobët. Një dietë e ekuilibruar me vitamina dhe minerale të tilla si vitamina C, zink dhe selen ka një efekt pozitiv në sistemin imunitar dhe mbron qelizat nga stresi oksidativ. Bonusi: L-histidina - një aminoacid që promovon thithjen e shpejtë të zinkut.

100 Artikuj

Reviews Reviews (0)

Based on 0 reviews - 0 1 2 3 4 0/5
Filter:
0 1 2 3 4 (0)
0 1 2 3 0 (0)
0 1 2 0 1 (0)
0 1 0 1 2 (0)
0 0 1 2 3 (0)

in the same category

8 produkte të tjera në këtë kategori:

Reviews Reviews (0)

Based on 0 reviews - 0 1 2 3 4 0/5
Filter:
0 1 2 3 4 (0)
0 1 2 3 0 (0)
0 1 2 0 1 (0)
0 1 0 1 2 (0)
0 0 1 2 3 (0)
Product added to compare.