ESI - Aloe Vera

Si të përdorni:

1 lugë matëse me 25 ml lëng 3 herë në ditë, siç është ose hollohet në ujë.

Përbërësit:

Aloe Vera (Aloe Barbadensis Miller) xhel i standardizuar i lëkurës me saine; Acidifikues: Acid citrik, Ruajtës: Sorbat kaliumi dhe Benzoat natriumi.

Krakteristikat:

veprim pastrues dhe qetësues.

Vjen nga bimët e rritura pa përdorimin e pesticideve dhe plehrave kimikë.

100 Artikuj

Reviews Reviews (0)

Based on 0 reviews - 0 1 2 3 4 0/5
Filter:
0 1 2 3 4 (0)
0 1 2 3 0 (0)
0 1 2 0 1 (0)
0 1 0 1 2 (0)
0 0 1 2 3 (0)

in the same category

8 produkte të tjera në këtë kategori:

Reviews Reviews (0)

Based on 0 reviews - 0 1 2 3 4 0/5
Filter:
0 1 2 3 4 (0)
0 1 2 3 0 (0)
0 1 2 0 1 (0)
0 1 0 1 2 (0)
0 0 1 2 3 (0)
Product added to compare.