Leutrofin

1. Zink 4.5 mg dhe Bakri 0.36mg, fuqizojnë reaksionet intrinseke të mëlçisë nëpërmjet funksionit të tyre antioksidant si dhe nëpërmjet katalizimit të fuqishëm teë reaksioneve antitoksike.

2. Vit B5 1.8 mg, fuqizon përdorimin energjitik të ushqimeve që konsumohen.

3. Vit B6 0.60 mg, është një nga vitaminat kardinale që fuqizon metabolizmin e aminoacideve të transportit dhe reaksioneve të tjera metabolike.

4. Vit B12 0.3 mcg, rrit rezistencen ndaj infeksioneve dhe patologjive të tjera të organizmit.

5. Echinacea ang 30.0 mg, bima më e njohur medicinale për rritjen e imunitetit si dhe e njohur për mbrojtjen e rrugëve të sipërme respiratore duke luftuar mikroorganizmat patogjen.

100 Artikuj

Reviews Reviews (0)

Based on 0 reviews - 0 1 2 3 4 0/5
Filter:
0 1 2 3 4 (0)
0 1 2 3 0 (0)
0 1 2 0 1 (0)
0 1 0 1 2 (0)
0 0 1 2 3 (0)

in the same category

8 produkte të tjera në këtë kategori:

Reviews Reviews (0)

Based on 0 reviews - 0 1 2 3 4 0/5
Filter:
0 1 2 3 4 (0)
0 1 2 3 0 (0)
0 1 2 0 1 (0)
0 1 0 1 2 (0)
0 0 1 2 3 (0)
Product added to compare.