Vitaminat A, C dhe selen kontribuojnë në funksionimin normal të sistemit imunitar.

Vitamina C dhe selen kontribuojnë në mbrojtjen e qelizave nga dëmtimi oksidativ.

Vitamina A kontribuon në gjendjen normale të mukozave dhe lëkurës normale.

Përbërësit e Plesinox 3A në 2 kapsula: Vitamina C 80mg, 100% NRV; Vitamina A 800mcg, 100% NRV; Selen 55mcg, 100% NRV; Ekstraktet e polypodium leucotomos 480mg; Acidi kinik 59mg.

Udhëzime për përdorim të Plesinox 3A: Merrni 2 kapsula në ditë, një në mëngjes në mëngjes dhe një natën në darkë me pak ujë ose lëng.

100 Artikuj

Reviews Reviews (0)

Based on 0 reviews - 0 1 2 3 4 0/5
Filter:
0 1 2 3 4 (0)
0 1 2 3 0 (0)
0 1 2 0 1 (0)
0 1 0 1 2 (0)
0 0 1 2 3 (0)

in the same category

8 produkte të tjera në këtë kategori:

Reviews Reviews (0)

Based on 0 reviews - 0 1 2 3 4 0/5
Filter:
0 1 2 3 4 (0)
0 1 2 3 0 (0)
0 1 2 0 1 (0)
0 1 0 1 2 (0)
0 0 1 2 3 (0)
Product added to compare.