Plesinox

Kontribuon në funksionimin normal të sistemit imunitar.

Mbron nga dëmtimi oksidativ.

Mban lëkurën dhe mukozën të shëndetshme.

Komponentët e Plesinox dhe veprimi i tyre:

Vitaminat A, C dhe Selen kontribuojnë në funksionimin normal të sistemit imunitar.

Vitamina C dhe Selen kontribuojnë në mbrojtjen e qelizave nga dëmtimi oksidativ.

Vitamina A kontribuon në mirëmbajtjen e mukozës dhe lëkurës së shëndetshme.

Kapsulat Plesinox 2 përmbajnë: Ekstrakt polipodiumi 480mg. Vitamina C 80mg. Vitamina A 800 mikrogramë. Selen 56 mikrogramë.

Plesinox si të përdorni: Merrni 2 kapsula në ditë, 1 në mëngjes në mëngjes dhe 1 në mbrëmje në darkë, me pak ujë ose lëng.

100 Artikuj

Reviews Reviews (0)

Based on 0 reviews - 0 1 2 3 4 0/5
Filter:
0 1 2 3 4 (0)
0 1 2 3 0 (0)
0 1 2 0 1 (0)
0 1 0 1 2 (0)
0 0 1 2 3 (0)

in the same category

8 produkte të tjera në këtë kategori:

Reviews Reviews (0)

Based on 0 reviews - 0 1 2 3 4 0/5
Filter:
0 1 2 3 4 (0)
0 1 2 3 0 (0)
0 1 2 0 1 (0)
0 1 0 1 2 (0)
0 0 1 2 3 (0)
Product added to compare.