PROBIELLE IMMUN

Bakteret e acidit laktit jane te pandjeshem ndaj acidit te stomakut dhe veprojne direkt ne zorre. Atje zhvendosin bakteret e demshme dhe mbajne sistemin imunitar vazhdimisht aktiv. Kjo e ben Probielle Immun alternativen me te mire per te gjithe ata qe deshirojne te parandalojne semundjen. I pershtatshem per vegjetariane. Pa laktoze, pa gluten dhe pa ngjyrues artificiale. Perdorimi: 1 kapsule ne dite.

100 Artikuj

Reviews Reviews (0)

Based on 0 reviews - 0 1 2 3 4 0/5
Filter:
0 1 2 3 4 (0)
0 1 2 3 0 (0)
0 1 2 0 1 (0)
0 1 0 1 2 (0)
0 0 1 2 3 (0)

in the same category

8 produkte të tjera në këtë kategori:

Reviews Reviews (0)

Based on 0 reviews - 0 1 2 3 4 0/5
Filter:
0 1 2 3 4 (0)
0 1 2 3 0 (0)
0 1 2 0 1 (0)
0 1 0 1 2 (0)
0 0 1 2 3 (0)
Product added to compare.