Forcon sistemin imunitar, veçanërisht për personat me lodhje kronike ose stres. Ky produkt aktivizon funksionin imunitar duke stimuluar  granulocitet, monocitet dhe makrofagët. Ky produkt është një nga produktet ndihmëse imune të cilësisë premium të Solgar. Beta Glukan të Solgar janë pa gluten, grurë, bulmet, sheqer, kripë, sojë, maja, niseshte, ëmbëlsues, konservant artificiale dhe ngjyrues. Është gjithashtu i përshtatshëm për veganë dhe vegjetarianë.

3000 Artikuj

Reviews Reviews (0)

Based on 0 reviews - 0 1 2 3 4 0/5
Filter:
0 1 2 3 4 (0)
0 1 2 3 0 (0)
0 1 2 0 1 (0)
0 1 0 1 2 (0)
0 0 1 2 3 (0)

in the same category

8 produkte të tjera në këtë kategori:

Reviews Reviews (0)

Based on 0 reviews - 0 1 2 3 4 0/5
Filter:
0 1 2 3 4 (0)
0 1 2 3 0 (0)
0 1 2 0 1 (0)
0 1 0 1 2 (0)
0 0 1 2 3 (0)
Product added to compare.