Vitamin C 500 mg + Zinc + D3

Vitamina C 500 mg + zink +D3 Direct ju ofron jo vetëm nutrientë të rëndësishëm, që ndihmojnë në forcimin e sistemit imunitar, por gjithashtu dhe një shije të këndshme.

Vitamina C është shumë e rëndësishme për mbrojtjen e organizmit, pasi ndikon në rritjen e prodhimit të qelizave të bardha dhe nivelin e duhur të interferonit (proteinë që luan një rol të rëndësishëm në shumëfishimin e viruseve).

Vitamina C ndikon gjithashtu në:

  • Mbajtjen në gjëndje shumë të mirë të venave të gjakut
  • Absorbimin e hekurit nga organizmi
  • Rekuperimin e shpejtë në rast sëmundje

Vitamina C dhe zinku ndihmojnë në mirëfunskionimin e sistemit imunitar si dhe mbrojnë qelizat nga stresi oksidativ. Kjo vitaminë është e paketuar në bustina pluhuri që mund të pihet pa ujë dhe është shumë e shijshme.

Vitamina C 500 mg + zink +D3 Direct rekomandohet gjatë gjithë vitit

100 Artikuj

Reviews Reviews (0)

Based on 0 reviews - 0 1 2 3 4 0/5
Filter:
0 1 2 3 4 (0)
0 1 2 3 0 (0)
0 1 2 0 1 (0)
0 1 0 1 2 (0)
0 0 1 2 3 (0)

in the same category

8 produkte të tjera në këtë kategori:

Reviews Reviews (0)

Based on 0 reviews - 0 1 2 3 4 0/5
Filter:
0 1 2 3 4 (0)
0 1 2 3 0 (0)
0 1 2 0 1 (0)
0 1 0 1 2 (0)
0 0 1 2 3 (0)
Product added to compare.