• Çmim i zbritur

Identifikohu me rrjetet sociale

  • Google
10% ULJE nëse regjistroheni me Facebook, zbritja mund të përdoret brenda 30 ditësh

Pure frutash e përshtatshme për bebet dhe fëmijët mbi 4 muaj.

Me përmbajtje 100% mollë të cilësisë Demeter.

Nuk ka sheqer ose kripë, pa proteina qumështi, pa maja, pa vezë, pa laktozë, pa gluten.

100 Artikuj

in the same category

8 produkte të tjera në këtë kategori:
Product added to compare.