• Çmim i zbritur

Identifikohu me rrjetet sociale

  • Google
* * * * * 25% ULJE * * * * * Përfitoni nga zbritje prej 15% nëse regjistroheni përmes Facebook +10% zbritje kuponi që mund të përdoret brenda 30 ditësh.

Holle – Pure me karrota, patate dhe mish viçi (4m+)

320,00 Lekë
304,00 LekëRuaj 5%

Pure me mish viçi dhe perime e përshtatshme për bebet dhe fëmijët mbi 4 muaj. 

Sasia

Pure me mish viçi dhe perime e përshtatshme për bebet dhe fëmijët mbi 4 muaj.

Me përmbajtje karrotë, patate dhe mish viçi.

Nuk ka sheqer ose kripë, pa proteina qumështi, pa maja, pa vezë, pa laktozë, pa gluten.

100 Artikuj