• Çmim i zbritur

Identifikohu me rrjetet sociale

  • Google
* * * * * 25% ULJE * * * * * 15% zbritje normale +10% nëse regjistroheni me Facebook, zbritja mund të përdoret brenda 30 ditësh

Pure frutash e përshtatshme për bebet dhe fëmijët mbi 8 muaj.

Me përmbajtje fruta (mollë, pjeshkë, banane, dardhë) dhe drithëra (tërshërë, grurë).

Nuk ka sheqer ose kripë të shtuar, pa proteina qumështi, pa maja, pa vezë, pa laktozë, pa gluten.

100 Artikuj

in the same category

8 produkte të tjera në këtë kategori:
Product added to compare.