Plasmon Banana Mela Biscotto Miele

Për ne në Plasmon, ushqimi për të vegjlit kërkon vëmendjen më të madhe

Pse të zgjidhni snacks Plasmon?

Përbërësit e zgjedhur

- Me Mollët Italiane

Snack i krijuar për beben tuaj

- Vetëm ëmbëlsia e Frutave, Biskotave dhe Mjaltit

- Burimi i vitaminës C

- Pa ngjyra * dhe konservantë *

* sipas ligjit

Prodhuar në Itali. Më shumë kontroll dhe cilësi:

- Gjurmueshmëri e plotë nga fusha në kavanoz

- Me Mollë Italiane dhe gjithë shijen e Biskotës Plasmon, pa vaj palme

100 Artikuj

Reviews Reviews (0)

Based on 0 reviews - 0 1 2 3 4 0/5
Filter:
0 1 2 3 4 (0)
0 1 2 3 0 (0)
0 1 2 0 1 (0)
0 1 0 1 2 (0)
0 0 1 2 3 (0)

in the same category

8 produkte të tjera në këtë kategori:

Reviews Reviews (0)

Based on 0 reviews - 0 1 2 3 4 0/5
Filter:
0 1 2 3 4 (0)
0 1 2 3 0 (0)
0 1 2 0 1 (0)
0 1 0 1 2 (0)
0 0 1 2 3 (0)
Product added to compare.