Plasmon Mela Yogurt

Për ne në Plasmon, ushqimi për të vegjlit kërkon vëmendjen më të madhe

Pse të zgjidhni snacks Plasmon?

Përbërësit e zgjedhur

- Vetëm Molla Italiane dhe Jogurti ** nga Tiroli Jugor

Snack i krijuar për beben tuaj

- Vetëm sheqerna me fruta dhe kos

- Burimi i kalciumit dhe vitaminës C

- Pa ngjyra * dhe konservantë *

** me fermente laktike të pasterizuara

* sipas ligji

Prodhuar në Itali. Më shumë kontroll dhe cilësi:

- Gjurmueshmëri e plotë nga fusha në kavanoz

- Vetëm Mollët Italiane dhe Kosin Jugor Tirol

94 Artikuj

Reviews Reviews (0)

Based on 0 reviews - 0 1 2 3 4 0/5
Filter:
0 1 2 3 4 (0)
0 1 2 3 0 (0)
0 1 2 0 1 (0)
0 1 0 1 2 (0)
0 0 1 2 3 (0)

in the same category

8 produkte të tjera në këtë kategori:

Reviews Reviews (0)

Based on 0 reviews - 0 1 2 3 4 0/5
Filter:
0 1 2 3 4 (0)
0 1 2 3 0 (0)
0 1 2 0 1 (0)
0 1 0 1 2 (0)
0 0 1 2 3 (0)
Product added to compare.