Plasmon Pappa Completa Verdure con Manzo e Pastina

- Nga fusha në kavanoz ne kontrollojmë dhe dimë gjithçka.

- Ne përgatisim ushqimin e foshnjës me përbërës të zgjedhur për të: ½ karotë, ⅓ patate, 2 fasule jeshile, 1 fetë kungull i njomë, makarona mishi cilësore të përshtatshme për të.

- Ne nuk përdorim ngjyra ose konservantë dhe garantojmë kontrolle të kujdesshme të pesticideve, sipas ligjit për ushqimin e fëmijëve.

100 Artikuj

Reviews Reviews (0)

Based on 0 reviews - 0 1 2 3 4 0/5
Filter:
0 1 2 3 4 (0)
0 1 2 3 0 (0)
0 1 2 0 1 (0)
0 1 0 1 2 (0)
0 0 1 2 3 (0)

in the same category

8 produkte të tjera në këtë kategori:

Reviews Reviews (0)

Based on 0 reviews - 0 1 2 3 4 0/5
Filter:
0 1 2 3 4 (0)
0 1 2 3 0 (0)
0 1 2 0 1 (0)
0 1 0 1 2 (0)
0 0 1 2 3 (0)
Product added to compare.