POWER HEALTH Platinum Range Osteorin-K2

Vitamina K dhe kalcium që përmbahen në Osteorin-K2 ndihmojnë në ruajtjen e gjendjes normale të kockave. Vitamina D ndihmon në thithjen normale të kalciumit, në ruajtjen e niveleve normale të kalciumit në gjak dhe në ruajtjen e gjendjes normale të kockave. Vitamina D zvogëlon rrezikun e rënies të shoqëruar me paqëndrueshmëri dhe dobësi të muskujve. Rëniet janë një faktor rreziku për frakturat tek burrat dhe gratë mbi moshën 60 vjeç. Vitamina C kontribuon në formimin normal të kolagjenit për funksionimin normal të kërcit dhe kockave. *

100 Artikuj

Reviews Reviews (0)

Based on 0 reviews - 0 1 2 3 4 0/5
Filter:
0 1 2 3 4 (0)
0 1 2 3 0 (0)
0 1 2 0 1 (0)
0 1 0 1 2 (0)
0 0 1 2 3 (0)

in the same category

8 produkte të tjera në këtë kategori:

Reviews Reviews (0)

Based on 0 reviews - 0 1 2 3 4 0/5
Filter:
0 1 2 3 4 (0)
0 1 2 3 0 (0)
0 1 2 0 1 (0)
0 1 0 1 2 (0)
0 0 1 2 3 (0)
Product added to compare.