Ruajtja e një jetese aktive

Glukozamina (glucosamine) dhe Kondroitina (chondroitin)

Së bashku me mineralet gjurmë, Jointace Original ofron glukozaminë në formën e preferuar të kripës së potasiumit, dhe një formë me efikasitet të lartë te kondroitinës, së bashku me ekstraktin e rrënjëve te Xhinxherit (një përbërës mjaft i njohur bimor)

Mineralet gjurmë dhe vitaminat

Bakri ndihmon në mirëmbajtjen e indit lidhor

Vitamina D, zinku dhe magnezi ndihmojnë në mirëmbajtjen e kockave. Vitamina D, ofrohet ne formën D3 (cholecalciferol), forma në të cilën prodhohet nga trupi gjatë ekspozimit në diell.

Vitamina C ndihmon ne formimin e kolagjenit që ndihmon në funksionimin normal të kockave dhe kartilagjeve.

Përdorimi

Merrni dy tableta në ditë me vaktin tuaj kryesore. Rekomandohet të gëlltitet me ujë ose me një pije të ftohtë. Mos e kaloni dozën e rekomanduar

Përmban glucosaminë prandaj Diabetikët dhe individët që përdorin anti-koagulant duhet të konsultohen me doktorin përpara përdorimit.

Rekomandohet të merret së bashku me një dietë të balancuar, të pasur me vaj peshku.

Pa ngjyrues

Pa gluten

Pa konservant

Pa laktozë

100 Artikuj

Reviews Reviews (0)

Based on 0 reviews - 0 1 2 3 4 0/5
Filter:
0 1 2 3 4 (0)
0 1 2 3 0 (0)
0 1 2 0 1 (0)
0 1 0 1 2 (0)
0 0 1 2 3 (0)

in the same category

8 produkte të tjera në këtë kategori:

Reviews Reviews (0)

Based on 0 reviews - 0 1 2 3 4 0/5
Filter:
0 1 2 3 4 (0)
0 1 2 3 0 (0)
0 1 2 0 1 (0)
0 1 0 1 2 (0)
0 0 1 2 3 (0)
Product added to compare.