Rose Hip & MSM

Jointace Rose Hip & MSM ofron MSM (Methylsulfonylmethane) që është përbërës natyral organik, plus ekstrakti i Trëndafilit të egër (Rosa Canina), përmbajne një përzierje që përfshin proantocianide dhe flavonoide.

Gjurmë mineralesh dhe vitamina

Bakri kontribuon në mirëmbajtjen e indeve lidhëse dhe në këtë mënyrë është i dobishëm për kërcet (kërcet përbëhen nga indi lidhës)

Vitamina D, zinku dhe manganese ndihmojnë në kocka të shëndetshme. Vitamina D ofrohet në formën e Cholecalciferol siç prodhohet në mënyrë natyrale nga trupi gjatë ekspozimit në diell.

Glukozaminë & Kondroitinë

Së bashku me mineralet, Jointace Rose Hip & MSM ofron Glukozaminë në formë potasiumi dhe një sasi të lartë të Kondroitinës.

Udhëzime mbi përdorimin

Merrni dy tableta në ditë me vaktin tuaj kryesore. Rekomandohet të gëlltitet me ujë ose me një pije të ftohtë. Mos e kaloni dozën e rekomanduar.

Përmban glucosaminë prandaj Diabetikët dhe individët që përdorin anti-koagulant duhet të konsultohen me doktorin përpara përdorimit.

Rekomandohet të merret së bashku me një dietë të balancuar, të pasur me vaj peshku.

Pa ngjyrues

Pa gluten

Pa konservantë

Pa laktozë ose maja

100 Artikuj

Reviews Reviews (0)

Based on 0 reviews - 0 1 2 3 4 0/5
Filter:
0 1 2 3 4 (0)
0 1 2 3 0 (0)
0 1 2 0 1 (0)
0 1 0 1 2 (0)
0 0 1 2 3 (0)

in the same category

8 produkte të tjera në këtë kategori:

Reviews Reviews (0)

Based on 0 reviews - 0 1 2 3 4 0/5
Filter:
0 1 2 3 4 (0)
0 1 2 3 0 (0)
0 1 2 0 1 (0)
0 1 0 1 2 (0)
0 0 1 2 3 (0)
Product added to compare.