Walmark ArthroStop Rapid

Sufat glukozamin ndihmon në mbajtjen e fortë të ligamenteve dhe indeve lidhës.

Kondroitin dihet se ndihmon në ruajtjen e shëndetit, elasticitetit dhe lëvizshmërisë së kyçeve.

Boscedrin® / Boswellin® mund të mbështesë shëndetin e kockave dhe nyjeve dhe mund të ndihmojë në përmirësimin e performancës së kockave, ligamenteve dhe muskujve.

Mangani është i dobishëm për ndërtimin e kockave të forta dhe të shëndetshme dhe vitamina C është thelbësore për ruajtjen e kockave dhe kërcave të shëndetshëm.

Funksionon në mënyrë të favorshme në të gjitha nyjet - gjunjët, forcën, gishtat, bërrylat dhe shpinë. Ndikon pozitivisht në shëndetin e kyçeve duke përmirësuar lëvizjen.

100 Artikuj

Reviews Reviews (0)

Based on 0 reviews - 0 1 2 3 4 0/5
Filter:
0 1 2 3 4 (0)
0 1 2 3 0 (0)
0 1 2 0 1 (0)
0 1 0 1 2 (0)
0 0 1 2 3 (0)

in the same category

8 produkte të tjera në këtë kategori:

Reviews Reviews (0)

Based on 0 reviews - 0 1 2 3 4 0/5
Filter:
0 1 2 3 4 (0)
0 1 2 3 0 (0)
0 1 2 0 1 (0)
0 1 0 1 2 (0)
0 0 1 2 3 (0)
Product added to compare.