Procollagen

Procollagen është një integrator që siguron që tonusi i indeve nën lëkurë të qëndrojë perfekt, falë pranisë së NDF, MSM dhe vitaminës C që kontribuojnë në formimin e kolagjenit.

Procollagen me formulën ekskluzive me bazë substanca antioksidante dhe kundër moshës të tilla si silica, MSM (metil Sulfenil Metano) një formë squfuri biologjikisht aktiv, favorizon gjendjen e saktë të indit lidhor dhe mbron nga oksidimi i qelizave.

Nuk përmban gluten.

Udhëzime mbi përdorimin

Merrni një ose dy tableta në ditë. Këshillohet marrja e një tablete pas mëngjesit dhe një tablete pas darke.

100 Artikuj

Reviews Reviews (0)

Based on 0 reviews - 0 1 2 3 4 0/5
Filter:
0 1 2 3 4 (0)
0 1 2 3 0 (0)
0 1 2 0 1 (0)
0 1 0 1 2 (0)
0 0 1 2 3 (0)

in the same category

8 produkte të tjera në këtë kategori:

Reviews Reviews (0)

Based on 0 reviews - 0 1 2 3 4 0/5
Filter:
0 1 2 3 4 (0)
0 1 2 3 0 (0)
0 1 2 0 1 (0)
0 1 0 1 2 (0)
0 0 1 2 3 (0)
Product added to compare.