5 përbërësit e tij natyrorë, brenda një diete të kontrolluar, mund të jenë të dobishëm në mbajtjen e niveleve të kolesterolit dhe triglicerideve të shëndetshme. Produkt i testuar klinikisht.

Naturcaps: të bëra nga një fibër bimore e marrë nga fermentimi i tapiokës, pa ngjyrosje plotësisht natyrore dhe artificiale, lehtësisht tretëse, e përshtatshme edhe për veganët dhe vegjetarianët. Pa gluten

Përdorni:

1 kapsulë në ditë, në mbrëmje.

100 Artikuj

Reviews Reviews (0)

Based on 0 reviews - 0 1 2 3 4 0/5
Filter:
0 1 2 3 4 (0)
0 1 2 3 0 (0)
0 1 2 0 1 (0)
0 1 0 1 2 (0)
0 0 1 2 3 (0)

in the same category

7 produkte të tjera në këtë kategori:

Reviews Reviews (0)

Based on 0 reviews - 0 1 2 3 4 0/5
Filter:
0 1 2 3 4 (0)
0 1 2 3 0 (0)
0 1 2 0 1 (0)
0 1 0 1 2 (0)
0 0 1 2 3 (0)
Product added to compare.