BISOLVON 8 MG

Si të përdorni:

Të rriturit dhe fëmijët mbi 12 vjeç: 2 tableta 3 herë në ditë. Fëmijët (6 - 12 vjeç): 1 tabletë 3 herë në ditë. Fëmijëria e hershme (2 - 6 vjet): gjysma e tabletës dy herë në ditë. Mos e tejkaloni dozën e rekomanduar.

100 Artikuj

Reviews Reviews (0)

Based on 0 reviews - 0 1 2 3 4 0/5
Filter:
0 1 2 3 4 (0)
0 1 2 3 0 (0)
0 1 2 0 1 (0)
0 1 0 1 2 (0)
0 0 1 2 3 (0)

in the same category

8 produkte të tjera në këtë kategori:

Reviews Reviews (0)

Based on 0 reviews - 0 1 2 3 4 0/5
Filter:
0 1 2 3 4 (0)
0 1 2 3 0 (0)
0 1 2 0 1 (0)
0 1 0 1 2 (0)
0 0 1 2 3 (0)
Product added to compare.