• I ri

Identifikohu me rrjetet sociale

  • Google
10% ULJE nëse regjistroheni me Facebook, zbritja mund të përdoret brenda 30 ditësh

 I përshtatshëm për trajtime para dhe pas operacionit. Plak Out Active 0.20% ndihmon në parandalimin e njollës së dhëmbëve, shpesh pasojë e përdorimit të klorheksidinës. Me një shije të këndshme nenexhiku. Pa Alkool. Pa gluten.

Mënyra e përdorimit: pije me 10ml produkt për 1 minutë dy herë në ditë, në mëngjes dhe në mbrëmje pas ngrënies.

100 Artikuj

in the same category

8 produkte të tjera në këtë kategori:
Product added to compare.