• I ri

Identifikohu me rrjetet sociale

  • Google
10% ULJE nëse regjistroheni me Facebook, zbritja mund të përdoret brenda 30 ditësh

Shpëlaj dy herë në ditë për 30 sekonda, në mëngjes dhe natë, me 15 ml produkt të paholluar. Shtë e këshillueshme që të mos hani ose pini deri në minimum një gjysmë ore pas përdorimit.

100 Artikuj

in the same category

8 produkte të tjera në këtë kategori:
Product added to compare.