Curasept Colluttorio

Rrit nivelin e higjienës orale në krahasim me përdorimin e vetëm një furçe dhëmbësh, parandalon demineralizimin e dhëmbëve dhe forcon smaltin.

Lufton erën e keqe të gojës dhe në mënyrë efektive i kundërvihet përhapjes së pllakave bakteriale.

100 Artikuj

Reviews Reviews (0)

Based on 0 reviews - 0 1 2 3 4 0/5
Filter:
0 1 2 3 4 (0)
0 1 2 3 0 (0)
0 1 2 0 1 (0)
0 1 0 1 2 (0)
0 0 1 2 3 (0)

in the same category

8 produkte të tjera në këtë kategori:

Reviews Reviews (0)

Based on 0 reviews - 0 1 2 3 4 0/5
Filter:
0 1 2 3 4 (0)
0 1 2 3 0 (0)
0 1 2 0 1 (0)
0 1 0 1 2 (0)
0 0 1 2 3 (0)
Product added to compare.