Dentaid Perio-Aid Intensive Care 0,12%

Vetitë:

Ato përdoren në mënyrë efektive për të trajtuar periodontitin dhe gingivitin.

Ato janë veçanërisht të dobishme pas nxjerrjes së dhëmbit, implantimit, operacioneve në indet e buta të zgavrës me gojë.

Pllaka luftarake. Ato kanë një spektër të gjerë veprimi kundër baktereve patogjene, viruseve, majave dhe kërpudhave.

Rekomandohet për mirëmbajtjen e higjienës në raste vështirësie me larjen e plotë të dhëmbëve.

100 Artikuj

Reviews Reviews (0)

Based on 0 reviews - 0 1 2 3 4 0/5
Filter:
0 1 2 3 4 (0)
0 1 2 3 0 (0)
0 1 2 0 1 (0)
0 1 0 1 2 (0)
0 0 1 2 3 (0)

in the same category

8 produkte të tjera në këtë kategori:

Reviews Reviews (0)

Based on 0 reviews - 0 1 2 3 4 0/5
Filter:
0 1 2 3 4 (0)
0 1 2 3 0 (0)
0 1 2 0 1 (0)
0 1 0 1 2 (0)
0 0 1 2 3 (0)
Product added to compare.