Emoform PLAKOUT ACTIVE COLLUTORIO 0,20% CLOREXIDINA

I përshtatshëm për trajtime para dhe pas operacionit. Plak Out Active 0.20% ndihmon në parandalimin e njollës së dhëmbëve, shpesh pasojë e përdorimit të klorheksidinës. Me një shije të këndshme nenexhiku. Pa Alkool. Pa gluten.

Mënyra e përdorimit: pije me 10ml produkt për 1 minutë dy herë në ditë, në mëngjes dhe në mbrëmje pas ngrënies.

100 Artikuj

Reviews Reviews (0)

Based on 0 reviews - 0 1 2 3 4 0/5
Filter:
0 1 2 3 4 (0)
0 1 2 3 0 (0)
0 1 2 0 1 (0)
0 1 0 1 2 (0)
0 0 1 2 3 (0)

in the same category

8 produkte të tjera në këtë kategori:

Reviews Reviews (0)

Based on 0 reviews - 0 1 2 3 4 0/5
Filter:
0 1 2 3 4 (0)
0 1 2 3 0 (0)
0 1 2 0 1 (0)
0 1 0 1 2 (0)
0 0 1 2 3 (0)
Product added to compare.