Intermed CHLORHEXIL MOUTHWASH 0.12%

TREGUESIT

• Gingiviti dhe gjakderdhja

• Kontrolli i pllakave mikrobike

• Në trajtimin dhe lehtësimin e simptomave të faringjitit ose bajamitit (gargarë)

Me klorheksidinë 0.12%, ekstrakte kamomili, Krameria Triandra, Commiphora Myrrha & α-bisabolol.

Pa praninë e alkoolit. Me një shije të mrekullueshme të bimëve.

100 Artikuj

Reviews Reviews (0)

Based on 0 reviews - 0 1 2 3 4 0/5
Filter:
0 1 2 3 4 (0)
0 1 2 3 0 (0)
0 1 2 0 1 (0)
0 1 0 1 2 (0)
0 0 1 2 3 (0)

in the same category

8 produkte të tjera në këtë kategori:

Reviews Reviews (0)

Based on 0 reviews - 0 1 2 3 4 0/5
Filter:
0 1 2 3 4 (0)
0 1 2 3 0 (0)
0 1 2 0 1 (0)
0 1 0 1 2 (0)
0 0 1 2 3 (0)
Product added to compare.