Collutorio Curasept

Klorheksidina karakterizohet nga një shpejtësi e jashtëzakonshme veprimi dhe një mbajtje e lartë në zgavrën me gojë dhe ruan aktivitetin e saj anti-pllakë dhe antibakterial deri në 8-12 orë. Shpëlajeni gojën për të paktën 1 minutë duke përdorur një lugë produkti të paholluar, mundësisht pas higjienës orale normale. 

Acidi Hyaluronic Ndihmon rigjenerimin e indeve duke formuar një film mbrojtës në mukozat dhe mishrat, duke ndihmuar në hidratimin e shtresave sipërfaqësore.

100 Artikuj

Reviews Reviews (0)

Based on 0 reviews - 0 1 2 3 4 0/5
Filter:
0 1 2 3 4 (0)
0 1 2 3 0 (0)
0 1 2 0 1 (0)
0 1 0 1 2 (0)
0 0 1 2 3 (0)

in the same category

8 produkte të tjera në këtë kategori:

Reviews Reviews (0)

Based on 0 reviews - 0 1 2 3 4 0/5
Filter:
0 1 2 3 4 (0)
0 1 2 3 0 (0)
0 1 2 0 1 (0)
0 1 0 1 2 (0)
0 0 1 2 3 (0)
Product added to compare.