LISTERINE MOUTHWASH FRESHBURST

Udhëzimet: Veçanërisht efektive kur përdoret në mëngjes dhe në mbrëmje pas larjes. Hidhni 20 ml (4 x 5 ml lugë çaji) në një gotë, shpërlajeni rreth dhëmbëve dhe mishit të dhëmbëve për 30 sekonda, pastaj pështyni.

100 Artikuj

Reviews Reviews (0)

Based on 0 reviews - 0 1 2 3 4 0/5
Filter:
0 1 2 3 4 (0)
0 1 2 3 0 (0)
0 1 2 0 1 (0)
0 1 0 1 2 (0)
0 0 1 2 3 (0)

in the same category

8 produkte të tjera në këtë kategori:

Reviews Reviews (0)

Based on 0 reviews - 0 1 2 3 4 0/5
Filter:
0 1 2 3 4 (0)
0 1 2 3 0 (0)
0 1 2 0 1 (0)
0 1 0 1 2 (0)
0 0 1 2 3 (0)
Product added to compare.