• Çmim i zbritur
  • I ri

Identifikohu me rrjetet sociale

  • Google
10% ULJE nëse regjistroheni me Facebook, zbritja mund të përdoret brenda 30 ditësh

Aplikohen disa pika të serumit në gishta, në mëngjes dhe në darkë.

Mbyllen sytë dhe masazhohet zona e syve, duke nisur nga pjesa e brendshme drejt asaj të jashtme, duke e aplikuar edhe në qerpikë.

I pasur me ujin termal Vichy.

Pa parabene dhe pa parfum.

Testuar dermatologjikisht.

Testuar për alergji.

100 Artikuj

in the same category

8 produkte të tjera në këtë kategori:
Product added to compare.