• Çmim i zbritur

Identifikohu me rrjetet sociale

  • Google
* * * * * 25% ULJE * * * * * Përfitoni nga zbritje prej 15% nëse regjistroheni përmes Facebook +10% zbritje kuponi që mund të përdoret brenda 30 ditësh.

Lierac - Diopticerin

2 990,00 Lekë
2 840,50 LekëRuaj 5%

DIOPTICERIN

KREM KORRIGJUES I RRATHEVETE SYVE

Sasia

Diopticerne krem korrigjues i rratheve te syve.Efekti i kremit eshte i lidhur me perberjen e tij:

  • Kompleks vegjetal zbardhues (ekstrakln nga pema e Fluturave dhe mikroal- gave,
  • Vitaminé C): veprim kundër rrathëve kaf.
  • Arnica,Rusco:veprim kundër edemën dhe venotonik kundër rrathëve blu
  • Vitaminë E: antioksiduese
100 Artikuj