Identifikohu me rrjetet sociale

  • Google
* * * * * 25% ULJE * * * * * 15% zbritje normale +10% nëse regjistroheni me Facebook, zbritja mund të përdoret brenda 30 ditësh

 Dioptifatigue krem korrigjues i shenjave te lodhjes ne zonen e syve  dhe rrudhat e mimikës. Efekti i kremit eshte i lidhur me perberjen e tij:

  • nje kombinim 7.2%i  Acidin Hialuronik, Ekstraktin e Ruskus, Kafeinë të pastër dhe vitaminë C.
  • Ky kombinimin i principeve aktive unike sjell një lëkurë të shndritshme, të butë dhe dinamike. 
100 Artikuj

in the same category

8 produkte të tjera në këtë kategori:
Product added to compare.