• Çmim i zbritur

Identifikohu me rrjetet sociale

  • Google
* * * * * 25% ULJE * * * * * Përfitoni nga zbritje prej 15% nëse regjistroheni përmes Facebook +10% zbritje kuponi që mund të përdoret brenda 30 ditësh.

Lierac - Supra Radiance Eye Serum

5 850,00 Lekë
5 557,50 LekëRuaj 5%

SERUM KORRIGJUES I KONTURIT TE SYVE

Sasia

Serumi i syve ka ne perberje:

  • Ekstrakt kapinoku (marrubium vulgare) , i ngjashëm në strukturë me proteinën NRF2, që detoksifikon qelizat, parandalon formimin e toksinave të reja dhe riaktivizon metabolizmin qelizor.
  • Koncentrati Hyalu-3 – antirrudhë, me veprim zbutës, tonifikues dhe mbushës.
  • Ekstrakt nga pema e Pagodës – veprim antioksidant Ruskogenin – kundër qeskave nën sy dhe rrathëve të zinj

PERDORIMI:

Aplikohet mengjes edhe dark ne zonen rreth syve

100 Artikuj